Witaj w Jamie

witaj w jamie

Witaj w Jamie

Każdy z nas ma swojego mniejszego lub większego smoka z jakim codziennie toczy walkę. Mogą nim być problemy dnia codziennego jak zła fryzura, złamany paznokieć, pochlapany kawą krawat czy parę dodatkowych kilogramów, ale również kłopoty natury miłosnej lub zwyczajnie gorszy dzień.

Mam na imię Agnieszka, pochodzę z małopolski kocham góry, aktywnie spędzać czas oraz eksperymentować w kuchni. Niestety nie skończyłam Uniwersytetu Walki ze Smokami, lecz stworzyłam tego bloga, aby dzielić się z Tobą swoimi doświadczeniami w tej niezgłębionej dziedzinie.

Poznaj mojego Smoka.

Od ponad czterech lat cierpię z powodu chronicznego bólu mięśni i stawów głównie kolanowych bliżej nieokreślonego pochodzenia. W 2010 roku odbył się pierwszy zabieg artroskopii kolana prawego, rok później lewego. Werdykt końcowy brzmiał: chondromalacja chrząstki stawowej. Ponieważ oba zabiegi przyniosły marne skutki zaczęłam szukać pomocy u fizjoterapełty, który wskazał na boczne przyparcie rzepki, co może być przyczyną bólów w kolanach. Niestety smok nie chce się poddać i jestem w regularnej wojnie z nim.

Aby nie było, że mam tylko jednego smoka na utrzymaniu to jak każda szanująca się kobieta ciągle walczę ze zbędnymi kilogramami. Niestety poprzez nieprzemyślane diety oraz długotrwałe przerwy w treningach moja waga spada aby za jakiś czas znów wrócić.


Co i gdzie?

Wyprawy – znajdziesz tu opisy naszych górskich wędrówek, tych krótszych i tych dłuższych.

Kocioł – wszystko to co mnie zadziwia, denerwuje, zachwyca, otacza, czyli słów kilka z życia mojego.

Pole walki – informacje na temat moich smoków oraz sposoby ich zwalczania.

Kosmetyczka – recenzje kosmetyków i produktów do pielęgnacji ciała.