Metabolium – Test Kampanie / Kosmetyczka

Witam moje drogie po tak długiej nieobecności, na permanentny brak czasu w pisaniu recenzji oraz odwiedzaniu waszych blogów wpłynęło wiele czynników, ale nie mam tego złego co by na dobre nie wyszło. Dzięki temu mogłam naładować baterie i wrócić do Was pod nową, mam nadzieję lepszą postacią. Ci z was którzy śledzili mnie na instagramie wiedzą co się ze mną działo i na czym się skupiłam. Serdecznie dziękuje, że nadal jesteście ze mną. Od dziś blog dostał nową nazwę i własną domenę. Zmieniła się nie tylko szata, czy nazwa bloga, ale i sposób prowadzenia oraz rodzaje wpisów. Mam nadzieję iż taka formuła będzie Wam bardziej przyjazna oraz ciekawsza.

Metabolium suplement diety
Aby lepiej zrozumieć działanie Metabolium wypadałoby zacząć od ogólnego poznania funkcjonowania własnego organizmu.

Czym jest metabolizm?

Metabolizm to nic innego jak przemiana materii, jest sumą procesów biochemicznych, zachodzących w organizmie. Na metabolizm składa się: anabolizm i katabolizm. Wyróżniamy metabolizm tlenowy, który zachodzi przy udziale tlenu, metabolizm beztlenowy analogicznie do tlenowego odbywa się bez udziału tlenu. Większość metod mierzy tempo metabolizmu spoczynkowego (RMR4), czyli liczbę kalorii spalonych przez 24 godziny, w warunkach spoczynku lecz nie w trakcie snu.

Oczywiście na prawidłowe funkcjonowanie metabolizmu wpływ ma wiele czynników np.: wiek, sposób odżywiania, tryb życia, (leżący, siedzący, aktywny), stres itp. Nie będę osobą, która wmówi wam, że jedna kapsułka zastąpi szereg powiązanych ze sobą procesów, które służą dla dobra naszego organizmu, lecz opiszę pozytywny wpływ Metabolium jaki odczułam na sobie prowadząc w miarę zdrowy tryb życia (tak mi się przynajmniej wydaje).

W składzie Metebolium wchodzą same dobrodziejstwa:

Ekstrakt z nasion zielonej kawy – standaryzowany na 10% kwasów chlorogenowych

Ekstrakt z owocu jagód Acai – które wykazują silne działanie antyoksydacyjne.

Koper Włoski owoc – pomaga on usunąć wzdęcia dzięki właściwościom pobudzającym trawienie i przeciwskurczowym.

Kolendra – pomaga usunąć wzdęcia, pobudza trawienie

Podagrycznik – zawiera olejki eteryczne, flawonoidy, kwasy organiczne oraz sole mineralne. Wspomaga usuwanie kwasu moczowego, regeneruje układ pokarmowy oraz remineralizuje organizm.

Zalecane dawki perz producenta to: 1 kapsułka dziennie w trakcie lub po posiłku. W przypadku bardzo ciężkostrawnych pokarmów lub przy diecie redukcyjnej dodatkowo jedną kapsułkę po posiłku.

Metabolium suplement diety

W jednej kapsułce znajdziemy

Składniki Zawartość w 1 kaps
ekstrakt z owocu kolendry 90mg
ekstrakt z owocu kopru włoskiego 90mg
ekstrakt z podagrecznika 90mg
ekstrakt z nasiona zielonej kawy, w tym
*Kwasy chlorogenowe
90mg
9mg
ekstrakt z owoców acai, w tym
*kwasy fenolowe
*antocyjany
90mg
22,5mg
0,9mg

Metabolium ma za zadanie złagodzić niepożądane skutki nieprawidłowej, ciężkostrawnej diety. Usunie dolegliwości takie jak: niestrawność, wzdęcia, nadmiar toksyn. I tu pojawił się problem Ja nie jem takich rzeczy, więc w jaki sposób miała bym przedstawić ten produkt. Cóż jak się powiedziała A należy powiedzieć i B, zrobiłam sobie tydzień high life, czyli żarłam wszystko co było złe i niedobre dla mojego ciała. W ruch poszły frytki, ciasta, pizza oraz produkty smażone w głębokim tłuszczu. Oczywiście nie jadłam tak cały czas, był to jeden posiłek dziennie, a i tak miałam wrażenie, że umieram, a tłuszczu na brzuszku przybyło nie wątpliwie.

W moim przypadku wystarczy, że zjem „normalny” obiad, czyli kotlet panierowany, smażony na oleju, ziemniaki polane tłuszczem i surówkę z nieziemską dawką śmietany lub innego kupnego, przetworzonego sosu, aby moje ciało zareagowało. Standardowe objawy to zatrzymanie wody w organizmie, wzdęcia, ospałość, brak chęci do aktywności fizycznych jednym słowem moje ciało czuje się jak otrute. W pierwszym tygodniu testu jak wspomniałam wyżej do diety włączyłam trochę niezdrowej żywność, w czasie jej spożywania przyjmowałam podwójną dawkę Metabolium. Organizm zareagował pozytywnie, w 50% nie czułam się ociężała, zmęczona oraz zapuchnięta. Nie pojawiły się problemy ze stolcem (sorry o tym również muszę napisać), ani inne dolegliwości. Lecz nadal jest to tylko lub aż 50% według mojej oceny.

Metabolium suplement diety

W drugim tygodniu wróciłam do normalnego sposobu odżywiania czyli produkty jak najmniej przetworzone, wysoko błonnikowe, po prostu zdrowo. Bacznie obserwowałam swój organizm, czy Metabolium przyspieszy proces oczyszczenia i wydalania toksyn przy zmniejszonej dawce suplementu. Śmiało mogę wam powiedzieć, iż cały proces odnowy trwał znacznie szybciej, bo już po dwóch dniach wróciłam do formy, ustały wszelkie dolegliwości (wzdęcia, zmęczenie) czułam, że znów wstępuje we mnie życie, a moje ciało znacznie łatwiej radzi sobie z toksynami.

Niestety nie stwierdziłam żadnego wpływu Metabolium na proces chudnięcia, zawsze czułam , że na moje ciało nie działają żadne spalacze i inne tego typu suplementy, raczej mi szkodziły niż pomagały. Moim zdaniem najlepszym sposobem na podkręcenie metabolizmu jest zdrowa, zbilansowana dieta oraz ruch pod każdą postacią. Jeśli już musicie się czymś wspomóc wybierajcie suplementy jak najbliższe naturze bez chemii, a Metabolium z pewnością zalicza się do tej grupy. Jest to produkt w 100% naturalny, łatwo przyswajalny. Kapsułki bezproblemowo przechodzą przez przełyk, zawsze możesz wrzucić jeden listek kapsułek do torebki i mieć go w zasięgu ręki. Za 60 kapsułek zapłacicie około 40.00 zł. Sądzę, iż jest to cena w miarę przyzwoita jak za tego typu produkt.
Śmiało mogę wam go gdyż osobiście jestem z niego zadowolona i prawdopodobnie sama kupię sobie kolejne opakowanie.

Dziś dziękuje wam za czas jaki poświęciliście aby przeczytać wpis. Życzę udanego wieczoru i czekam na wasze opinie w temacie Matabolium oraz nowej (jeszcze nie ukończonej) odsłonie bloga.

Pozdrawiam Sówka 81 i zapraszam do przeczytania.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *